W życie właśnie wchodzi rozporządzenie Urzędu Lotnictwa Cywilnego, wg. którego obowiązkowe będzie odbycie szkolenia UAVO przed przystąpieniem do egzaminu teoretycznego i praktycznego i uzyskania Świadectwa Kwalifikacji Operatora UAVO.

Koszt 3-dniowego szkolenia VLOS (uprawnienia do lotu komercyjnego w zasięgu wzroku) to 1799 zł brutto, natomiast koszt 5-dniowego szkolenia BVLOS (uprawnienia do lotu komercyjnego poza zasięgiem wzroku) to 5999 zł brutto.

Jeśli latanie bezzałogowcami traktujesz poważniej, jeśli chcesz czerpać korzyść majątkową z videofilmowania czy fotografii z powietrza - już dziś pomyśl o odbyciu odpowiedniego szkolenia przygotowującego do egzaminów państwowych. Dzisiaj sporo firm ogłasza się, że są w stanie poprowadzić takie szkolenie. Trzeba jednak oddzielić dobre i certyfikowane szkoły od reszty. 


Nasze ośrodki szkoleniowe oraz nasi instruktorzy nie tylko zajmują się szkoleniami UAVO od lat, ale przede wszystkim są oficjalnie zarejestrowani w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego (nr 147RPS-08/2015 oraz 148RPS-08/2015 jak również INS PL.24838.UAVO oraz INS PL.20477.UAVO). Daje do Państwu gwarancję profesjonalnego przygotowania do egzaminów w oparciu o możliwie najbardziej aktualną wiedzę. Odpowiednio przygotowując i doradzając poprowadzimy Cię do egzaminu dosłownie "za rączkę".

Co ważne - w naszych ośrodkach można, ale nie trzeba mieć własnego sprzętu do latania. Zapraszamy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl