Kamera GoPro MAX

Dostępność: Przedsprzedaż
Wysyłka w: 25 dni
Cena: 2 399,00 zł 2399.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

GoPro MAX (max możliwości) to najnowsza kamera oferująca nagrywania 360 od tego producenta. Najbardziej uniwersalna dzięki niedostępnej wcześniej możliwości nagrywania prostego oraz sferycznego materiału. Jak sama nazwa wskazuję, kamera daje nam MAX możliwości, więcej trybów, lepsze parametry i przede wszystkim o wiele prostszą obsługę niż poprzednik.

GoPro MAX bez zastanowienia można nazwać najbardziej zaawansowanym urządzeniem do kreatywnej pracy w historii GoPro, i to wszystko dzięki połączeniu unikalnej plastyki kadrowania 360 wraz z opcją nagrywania prostego obrazu w 4 zmiennych polach widzenia. W odróżnieniu od poprzednika GoPro Fusion, najnowsza kamera GoPro dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu, będzie w stanie nagrywać gotowy materiał na jedną kartę pamięci, dzięki czemu będziemy w stanie zdalnie sterować i oglądać materiał przez aplikację GoPro App. GoPro MAX oferuję nam również 2-calowy, dotykowy ekran LCD, znacznie ułatwiający nam obsługę kamery, zmianę parametrów, a także przeglądanie w galerii filmów oraz zdjęć. W momencie gdy nie mamy bezpośredniego dostępu do kamery, mamy możliwość kontrolowania jej za pomocą funkcjonalnych komend głosowych - wystarczy powiedzieć by zmieniła tryb, rozpoczęła nagrywania lub zrobiła zdjęcie. 

GoPro MAX oferuje teraz dwa tryby nagrywania

- tryb 360 czyli nagrywanie w niesamowitej rozdzielczości 5,6K z prędkością 30 klatek/s w klasycznym trybie sferycznym przy wykorzystaniu dwóch soczewek. Zdjęcie 360 mają rozdzielczość aż 16,6 MP, dzięki czemu każdy szczegół dookoła będzie bardzo wyraźny, a zdjęcie bez problemu zachwyci bliskich i przyjaciół. W odróżnieniu od poprzedniej kamery GoPro 360, MAX zapisuje materiał na jednej karcie pamięci, dzięki czemu nie musimy już ręcznie łączyć materiału z obu soczewek z poziomu dodatkowego oprogramowania, co jest kolejną opcją bardzo ułatwiającą obsługę i zarządzanie materiałem.

- tryb HERO jest to idealne rozwiązania dla osób, które chcą połączyć nagrania 360 z klasycznym obrazem. Kamera GoPro MAX oferuję nagrywanie zwykłego obrazu w 4 dostępnych polach widzenia (wąski, liniowy, szeroki oraz zwiększony) w rozdzielczości 1440p i 60 klatkach/s (FullHD w proporcjach 4:3) lub 1080p również w 60 klatkach/s (FullHD w proporcjach 16:9). Bez żadnych przeszkód mamy możliwość nagrywania obrazu w klasyczny sposób z dowolnej soczewki kamery GoPro MAX, zachowując przy tym prosty obraz oraz szeroki kąt widzenia, niedostępny w żadnej innej kamerze sportowej. Zdjęcia w trybie HERO mają 5,5 MP rozdzielczości, dzięki czemu będziesz w stanie odtworzyć je oraz wyedytować je na telefonie.

Możliwość zmiany trybów oraz bardzo szybkiego ich przełączania oraz dopasowywania do scenerii pozwoli nam na jeszcze lepsze wyrażenie samego siebie. GoPro MAX może stać się w rękach użytkownika bardzo wszechstronnym narzędziem, dzięki któremu będziesz w stanie stworzyć niezapomniane pamiątki z każdej szczególnej i wartej uwiecznienia chwili.

PowerPano

Dla użytkowników którzy pragną zrobić w bardzo prosty sposób panoramę, nie musząc bawić się własnych telefonem, GoPro MAX oferuję także tryb PowerPano, w którym to bez najmniejszego przesuwania kamery, za pomocą jednego przycisku jesteśmy w stanie zrobić panoramę o 270 stopniach i rozdzielczości 6,2MP. Nigdy wcześniej nie było to bardziej intuicyjne oraz prostsze do wykonania.

MAXymalna stabilizacja

W przypadku używania trybu nagrywania z jednej soczewki, najnowsza kamer GoPro oferuję nam stabilizację MAX Hypersmooth, która w inteligentny sposób dopasowuję siłę redukcji drgań do obecnych wibracji, scenerii czy też prędkości. Prawdziwie kinowy efekt na naszych nagraniach, pozwoli nam możliwość wypoziomowania horyzontu z poziomu aplikacji. Niezależnie od tego czy chcesz używać GoPro MAX podczas rodzinnych wycieczek, aktywności typowo sportowych czy też ciekawych podróży - nowa kamera bez żadnego problemu poradzi sobie ze stabilizacją drgań.

 

Najlepszy dźwięk w historii GoPro

GoPro MAX posiada aż 6 mikrofonów wewnętrznych, które dokładnie rejestrują dźwięk prawdziwe przestrzenny, dzięki czemu wraz z kamerą dostajemy nie tylko wciągający obraz, ale również bardzo realistyczną ścieżkę audio, najlepszą w historii wszystkich kamer GoPro. W trybie HERO mamy możliwość wybrania kierunkowego działania mikrofonu, pozwalające na jeszcze lepszą jakość nagrań dźwięku obiektów oraz ludzi znajdujących się przed kamerą. Jest to kapitalne urządzenie dla ludzi którzy poszukują uniwersalnego narzędzia do vlogowania, oraz wszędzie tam gdzie audio jest równie ważne co samo nagranie.

4 pola widzenia

W trybie w którym używamy jednej soczewki w FullHD, mamy teraz do wyboru aż 4 pola widzenia, dzięki czemu możesz oddać perspektywę nagrań według Twoich własnych upodobań. Tryb liniowy zapewnia nam szarszy kąt widzenia, jednocześnie prostując krawędzie, więc bez problemu uwiecznisz budowle bez żadnych zakrzywień, a jednocześnie będziesz mieć możliwość rejestrowania dużej ilości obiektów w kadrze. Tryb wąski zapewni najbardziej kinowe pole widzenia, co bardzo dobrze sprawdzi się przy tworzeniu artystycznych ujęć. Tryb szeroki jest to klasyczny tryb znany z kamer serii HERO, czyli odpowiednik około 145 stopni zapewniający świetną jakość nagrań z minimalnym zakrzywieniem krawędzi, który bardzo fajnie sprawdza się podczas sportowych ujęć.  Nowością jest tryb widzenia Max Superview, czyli odpowiednik 180 stopni, tym samym zapewniając największe pole widzenia z tylko jednej soczewki w historii producenta.

Timewarp

Całkowitą nowością w przypadku kamer sferycznych będzie tryb występujący w odpowiednikach HERO, Timewarp - stabilizowane poklatkowe filmy z przyśpieszeniem od 2-krotnego po nawet 30-krotne. W przypadku MAX Timewarp tryb został jeszcze bardziej udoskonalony, i teraz dopasowuje poziom stabilizacji oraz przyśpieszenia na podstawie przeprowadzonej analizie drgań rejestrowanych przez żyroskop kamery, prędkości naszego przemieszczenia się z kamerą oraz scenografii. Dodatkową opcją jest możliwość powrotu do nagrywania w normalnej prędkości, dzięki czemu możemy tworzyć wiele różnych kombinacji oraz ciekawych materiałów.

Livestreaming

Korzystaj z możliwości streamingu na platformy społecznościowe Facebook i Youtube w FullHD w trybie HERO. Włączona stabilizacja MAX Hypersmooth, szeroki kąt widzenia oraz kapitalna jakość przesyłanego dźwięku sprawia, że przesyłanie obrazu na żywo w GoPro MAX stoi na jeszcze wyższym poziomie.

GPS

Dzięki bardzo szybkiemu odświeżaniu parametrów uzyskasz dostęp do takich informacji jak przeciążenie, trasa, prędkość, zmiana wysokości i wiele więcej. To doskonałe narzędzie do wzbogacania Twoich materiałów, za pomocą dodawanych z poziomu aplikacji GoPro App zegarów. GPS bardzo dobrze sprawdzi się zarówno dla czystej rozrywki ale również do dokładnej analizy przejazdów narciarskich, samochodowych, motocyklowych jak i innych aktywności - w tym miejscu ogranicza Cie tylko wyobraźnia.

HEVC

W kamerze GoPro MAX podczas nagrywania filmów został zainstalowany kodek H 265 HEVC, zapewniający lepszą szczegółowość nagrań, ale również charakteryzujący się o 50% większa kompresją, bez żadnej straty na jakości do poprzedniego kodeku H.264. Dzięki temu pliki z nagrań nową kamerą GoPro 360 nie tylko są lżejsze, co przekłada się na szybsze zgrywanie danych oraz ich odtwarzanie przez programy komputerowe, ale również są one zapisywane w lepszej jakości.

Krótkie nagrania

W momencie gdy potrzebujesz nagrać krótki fragment lub film bez obawy o to, że zapomnisz pod koniec wyłączyć kamere, i cała karta pamięci zostanie zapełniona nadprogramowym materiałem, w kamerze GoPro MAX możesz ustawić 15 lub 30-sekundowe filmy, a kamera nie tylko na bieżąco będzie informować Cie o pozostałym czasie, ale również zakończy nagrywanie po upływie danego czasu. Istnieje oczywiście opcja automatycznego wyłączenia kamery ręcznie przed upływem czasu.

Quickcapture

Bardzo przydatną funkcją w nowej kamerze GoPro MAX jest tryb QuickCapture, dzięki któremu nie tylko oszczędzisz miejsce na karcie pamięci, ale również czas pracy na jednym naładowaniu. Polega to na włączeniu kamery górnym przyciskiem, co od razu rozpocznie nagrywanie w zapamiętanych ostatnio parametrach. W momencie gdy chcemy zakończyć nagranie, naciskamy ponownie górny przycisk a kamera automatycznie zapisuje film oraz się wyłącza, oczekując tym samym na ponowne włączenie.

Samowyzwalacz

W kamerze GoPro MAX tak samo jak w przypadku HERO, zawitała funkcja samowyzwalacza z czasem 3 oraz 10 sekund. Dzięki tej opcji bez większego problemu zrobisz idealne zdjęcie w odpowiednim momencie, zarówno z wysięgnika, ręki czy też ustawiając kamerę na statywie, gdzie dalej będziesz mieć czas na dołączenie do grupy fotografowanych osób.

W zestawie:
• Kamera GoPro MAX
• Akumulator 1600mAh
• Mocowanie samoprzylepne do powierzchni zakrzywionych
• Dwa szkiełka chroniące obiektyw
• Dwie osłony obiektywu
• Woreczek z mikrofibry
• Klamra mocowania


 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl