Garmin VIRB Elite 30 Ultra

Dostępność: brak towaru
Cena: 2 299,00 zł 2299.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

 

  • Nagrania o jakości Ultra HD 4K / 30 kl./s oraz dotykowy wyświetlacz o przekątnej 1,75 cala, na którym można oglądać to, co jest nagrywane
  • Rejestruje płynny i stabilny obraz w każdym terenie
  • Sterowanie kamerą za pomocą komend głosowych
  • Funkcja G-Metrix™ nakładająca dane z wbudowanych czujników oraz modułu GPS na nagrany materiał
  • Bardzo czuły mikrofon rejestruje wyraźny dźwięk nawet w wodoodpornej kasecie

Stabilizacja obrazu

Najlepsza w swojej klasie kamera nagrywa obraz 4K/30 kl./s, to nowa jakość nagrywania w kamerach Garmin, która olśni wszystkich . Kamera VIRB Ultra 30 jest również wyposażona w 3-osiową stabilizację obrazu (dla rozdzielczości max FullHD 60kl/s.), więc niezależnie od tego jaką dyscyplinę sportu uprawiasz, obraz będzie stabilny i pewny.

Prędkość, pułap, dystans, tętno

Poza kadrem dzieje się równie dużo. Zarejestruj parametry swoich osiągnięć za pomocą technologii G-Metrix, takie jak prędkość, wysokość, przeciążenia, a nawet tętno. Wbudowany moduł GPS Garmin (10 Hz) oraz inne czujniki rejestrują dane, które można nałożyć na materiał video, wzbogacając go o kompletnie nowe doznania. Kamerę VIRB można też połączyć z innymi zgodnymi czujnikami i urządzeniami Garmin, zdalne sterowanie i zakres pobieranych parametrów. 

Streaming

Za pomocą bezpłatnej aplikacji VIRB® Mobile możesz szybko i intuicyjnie udostępniać swoje nagrania do odbiorców, przesyłając je strumieniowo do YouTube®. Nie jest do tego wymagane połączenie sieciowe operatora, co znacznie zwiększa możliwości streamingu. Teraz możesz w każdej chwili pochwalić się innym swoimi osiągnięciami i przeżyciami.

Aplikacja

Garmin udostępnia również aplikację, dzięki której możesz korzystać z funkcji Wi-Fi, łącząc kamerę VIRB Ultra 30 z aplikacją VIRB Mobile. Dzięki tej bezpłatnej aplikacji zainstalowanej w zgodnym smartfonie lub tablecie możesz tworzyć idealne ujęcia, sterować wieloma kamerami, edytować, a nawet udostępniać dalej materiał filmowy. 

Łatwa obsługa

Szukanie idealnego kadru nie było łatwiejsze. Wbudowany ekran o przekątnej 1,75" umożliwa zmianę ustawień, a także podgląd obrazu na żywo. Co więcej możemy go obsługiwać poprzez obudowę wodoszczelną, co znacznie ułatwia obsługę w trudnych warunkach zewnętrznych. Za pomocą jednego dotknięcia przycisków można w prosty sposób włączać i wyłączać kamerę oraz robić szybkie zdjęcia podczas akcji co przyda się użytkownikom stawiającym na błyskawiczną współpracę z kamerą.

Sterowanie głosem

Gdy masz zajęte ręce, kamerę przymocowaną na kasku lub po prostu umieszczoną z dala od Ciebie, Garmin przychodzi z pomocą za sprawą komend głosowych. Dlatego kamera sportowa VIRB Ultra 30 wykorzystuje technologię TrulyHandsfree™. Używaj prostych poleceń, takich jak „start recording” (zacznij nagrywać) lub „take a picture” (zrób zdjęcie), aby obsługiwać kamerę bez użycia rąk. Możesz nawet powiedzieć do kamery VIRB Ultra 30 „remember that" (zapamiętaj to) i kamera oznaczy ten moment na nagraniu, aby ułatwić jego późniejsze wyszukanie.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl