Dron DJI Phantom 3 Professional

Dostępność: brak towaru
Cena: 3 599,00 zł 3599.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

DJI zaprezentował kompletnego drona Phantom 3 w wersji Professional. Zapraszamy.


 


kamera phantom professional

Niewątpliwym atutem Phantoma 3 jest jakość nagrywanych materiałów. Kamera w wersji Professional umożliwia robienie zdjęć w rozmiarze 12 megapikseli i filmów w jakości 4K (ULTRA HD).
Obiektyw jest skonstruowany z 9 elementów, w  tym dwóch asferycznych, co jest kompromisowym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wagę kamery i jakość obrazu. Wysokiej jakości elementy zapewniają obraz bez zniekształceń przy szerokim kącie nagrywania (94 stopnie).
Wszystko to doskonale stabilne dzięki 3-osiowem u gimbalowi. Zarówno kamerą, jak i gimbalem można całkowicie sterować dzięki aplikacji na urządzeniu mobilnym.

Wyjątkowo prosta w użytkowaniu aparatura sterująca umożliwia całkowitą kontrolę nad dronem.  Została tak zaprojektowana, aby przypominała konsolę do gier. Fakt ten oraz ergonomiczny kształt kontrolera sprawia, że obsługa urządzenia jest niebywale prosta. Apartura doodatkowo została wyposażona w dedykowane przyciski. Teraz jednym ruchem możesz włączyć funkcję automatycznego powrotu do domu, lądowania i startu. 

 

Nadajnik w Phantomie 3 posiada również porty USB, a także HDMI umożliwiające bezpośrednie podłączenie do ekranu zewnętrznego i przesyłanie obrazu na bieżąco w jakości HD. Podgląd na żywo możliwy jest również na Twoim urządzeniu mobilnym, które zamocujesz w uchwycie znajdującym się na aparaturze sterującej. Uchwyt ten jest regulowany i nadaje się zarówno do zamocowania smartfona jak i tableta. Podgląd w czasie rzeczywistym daje maksymalną kontrolę nad dronem i bezpieczeństwo lotu. To również niesamowite wrażenia z oglądania obrazu odległego o nawet 2km!

port HDMI Phantom 3

System lotu to działania efektywnego kontrolera, który przetwarza wszystkie informacje, które odbiera dron, zarówno związane z nagrywanym materiałem jak i komendami wydawanymi przez użytkownika. 
System kontroli lotu zapewnia maksymalną precyzję sterowania dzięki wykorzystaniu zarówno GPS jak i GLONASS. Z tego powodu Phantom 3 potrafi określić
 swpje położenie na mapie, a także względem użytkownika. 

imu

Dla maksymalnego wykorzystania potencjału gimbala stworzono mechanizm IMU (Inertial Measu
rement Unit). Tworzy go 6-osiowyżyroskop i akcelerometr, który rozpoznaje i neutralizuje wstrząsy i przechyły podczas dynamiczniejszych ruchów drona. 


esc

Kontrolery ECS (Electronic Speed Controllers) gwarantują nieprzerwane połączenie między silnikami i aparaturą sterującą koptera, tak aby w czasie rzeczywistym przesyłać informacje o prędkości jak i polecenia.


sensor Phantom 3

Kopterem możesz również latać w przestrzeniach zamkniętych. Phantom 3 Professional posiada czujniki wizyjne i ultrasoniczne, które skanują otoczenie i zapobiegają ewentualnym zderzeniom z innymi obiektami. Idealne rozwiązanie do sterowania maszyną w pomieszczeniach, nisko nad ziemią lub w terenie, którego nie obejmuje GPS.


aplikacja DJI


DJI udostępnił darmową, czytelną i łatwą obsłudze aplikację DJI Pilot App. Dzięki niej możliwe jest sterowanie Phantomem 3 z Twojegosmartfona czy tableta. Oprogramowanie jest kompatybilna z platformami iOS i Android. Gwarantuje precyzyjną  kontrolę nad dronem, wyświetla parametry lotu oraz położenie Phantoma 3 na mapie. Dla osób które są niepewne swoich umiejętności sterowania Phantomem 3 Professional zawarty został w aplikacji symulator lotu, dzięki czemu można pocwiczyć obsługę kontrolera w bezpiecznej przestrzeni wirtualnej. Dodatkowo istnieje możliwość edycji nagrania z lotów, dodawać muzykę czy tekst oraz przekazywania filmów na bieżąco na youtube. DJI uwzględnił również możliwość dalszego programowania aplikacji, poprzez dodawanie opcji m.in. lotów autonomicznych, które występują np. w dronie 3DR SOLO.

 

aplikacja DJI Phantom 3

 

Dron Phantom 3 Professional oferuje również opcje, które ułatwiają latanie osobom, które niezbyt pewnie czują się w tej dziedzinie.

 

 

Jedną z nich jest automatyczny start. Naciskając przycisk na ekranie smartfona, dron włączy silniki i stabilnie zacznie się wznosić do ustalonej wcześniej wysokości. 

 

 

Dron DJI zapamiętuje miejsce z którego wystartował. Dzięki temu możesz za pomocą jednego ruchu ustawić automatyczny powrotu "do domu".

 

 

Automatyczny powrót do punktu startu włącza się samoczynnie w momencie, kiedy poziom zużycia energii nie będzie pozwałał na dalsze latanie lub gdy dron zacznie tracić połączenie z kontrolerem.

 

Kopter Phantom 3 został wyposażony w inteligentne zasilanie, które informuje użytkownika o poziomie naładowania baterii za pośrednictwem aplikacji, a także diód ulokowanych na nadajniku. Rozwiązanie zapewnia latanie bez stresu, że bateria rozładuje się, gdzieś z dala od nas i nie zdążymy nim wrócić. Model Professional dodatkowo wyposażony został w wydajniejszą ładowarkę, która szybciej naładuje baterię.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl