Pionier kamer sportowych w Polsce
 • Pomocw wyborzekamery

 • Śledź nasnafacebook'u

 • Opinie o nas

  Opineo.pl

  Opinie o nas

  Nick: Radek, dodano: 9 sierpnia 2016 | 12:58
  sklep internetowy: Camonboard.pl
  Ogólnie sklep godzien polecenia. Towar ktory zakupiłem i był dostepny na stronie później ...
  Przeczytaj opinię

kamery do motorsportuwiecej..

kamery na kaskwiecej..

kamery do nurkowaniawiecej..

kamery na rowerwiecej..

kamery na narty, na deskęwiecej..

kamery na motocyklwiecej..

Sony Action Cam HDR-AS200VR z pilotem

Sony Action Cam HDR-AS200VR z pilotem

1 599,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Krótki opis

Kamera sportowa SONY ACTION CAM AS200VR z pilotem, Wi-Fi® i odbiornikiem GPS

Bardzo dobra jakość obrazu dzięki zaawansowanemu przetwornikowi CMOS Exmor R® typu 1/2,3 (7,76 mm) 8,8 MP, jedna z najlepszych rejestracji AUDIO dzięki wbudowanemu mikrofonowi STEREO, jeszcze lepsza niż w poprzedniku elektroniczna stabilizacja obrazu SteadyShot™, standard 60 klatek/s. przy 1080p oraz 120 klatek przy 720p, wbudowany GPS do śledzenia przejazdu, pilot zdalnego sterowania w zestawie i odporność na czynniki zewnętrzne bez kasetki - to główne cechy flagowego modelu SONY.

Opis produktu

SzczegółyKodek Sony XAVS do zastosowań zarówno amatorskich jak i profesjonalnych, jest obecnie wykorzystywany w sprzęcie powszechnego użytku, dzięki czemu nagrania mają jeszcze lepszą jakośc obrazu.


Przetwornik obrazu CMOS Exmor R™ 8,8 MP to bardzo dobra jakośc obrazu niezależnie od warunków oświetleniowych - zapewnia niski poziom szumów w ciemniejszych miejscach.


Do 50 Mb/s oraz wbudowany stabilizator obrazu SteadyShot umożliwiają utrwalanie szybkiej akcji o wysokiej jakości. Dodatkowo 60 klatek w standardzie FULL HD oraz 120 klatek na sekundę w 720p to nie zapomniane ujęcia typu SLOW MOTION.


Szerokokątny obiektyw ZEISS Tessar® 170 stopni, dzięki któremu uchwycisz pełną akcję w najlepszej jakości.Pilot SONY Wi-Fi zdalnego sterowania
z funkcją podglądu na żywo współpracuje nawet z pięcioma kamerami. Pozwala sprawdzać obraz z poszczególnych kamer na wbudowanym monitorze, włączać i zatrzymywać nagrywanie w pięciu kamerach naraz oraz zmieniać ustawienia wszystkich kamer równocześnie.Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia łączenia się z urządzeniami mobilnymi, odbiornik GPS zaś zapewnia wyświetlenie pozycji na mapie i obliczenie prędkości. Dane rejestrowane przez odbiornik GPS można wykorzystać darmowym programie PlayMemories™ Home. Wyświetlanie informacji o miejscu i trasie oraz danych o prędkości pozwala na pełniejszą analizę osiągnięć oglądanych na ekranie.

Podziel się z rodziną, znajomymi swoimi wynikami, wysokością nad poziomiem morza w czasie jazdy na desce czy prędkością podczas jazdy na rowerze.


Jeszcze lepszy System SteadyShot™ stabilizuje obraz rejestrowany w ruchu. Wersja zastosowana w modelu Action Cam HDR-AS200 szczególnie skutecznie niweluje szybkie, niewielkie drgania powstające przy jeździe na rowerze lub motocyklu, dzięki czemu finalny efekt jest płynniejszy niż z kamer konkurencji.Dzięki nowej, uszczolnionej konstrukcji, kamera sportowa SONY ACTION CAM HDR-AS200VR jest odporna na zachlapania bez kasetki. Jeśli jednak chcesz zanurzyć swoją SONY - w zestawie  znajduje się kasetka wodoodporna, która zapewnia swobodne użytkowanie kamery do głębokości 5 metrów.


Oddzielnie zaś oferowana kasetka umożliwia zejście do 60 metrów.Tryb fotografii do rejestracji 8,8 megapikselowych zdjęć
o wysokiej jakości. Po przełączeniu w tryb fotografowania kamera HDR-AS200VR wykona znakomite fotografie — wystarczy jedno naciśnięcie migawki.


W kwestii rejestracji AUDIO, w przeciwieństwie do konkurencji kamera sportowa SONY ACTION CAM AS200VR oferuje bardzo dobrej klasy wbudowany mikrofon STERO zapewni znakomity dźwięk przestrzenny dodatkowo uatrakcyjniając Twoje nagrania.Zawartość opakowania


- Kamera SONY HDR-AS200
- Adapter statywu
- Akumulator (NP-BX1)
- Obudowa wodoodporna (SPK-AS2)
- Pilot z funkcją podglądu na żywo (RM-LVR2)
- Przewód Micro USB
- Uchwyt na taśmę samoprzylepną


Mogą cię również zainteresować następujące produkty