Lider sprzedaży kamer sportowych w Polsce

kamery do motorsportuwiecej..

kamery na kaskwiecej..

kamery do nurkowaniawiecej..

kamery na rowerwiecej..

kamery na narty, na deskęwiecej..

kamery na motocyklwiecej..

Sony Action Cam HDR-AS200VR z pilotem

Sony Action Cam HDR-AS200VR z pilotem

1 599,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Krótki opis

Kamera sportowa SONY ACTION CAM AS200VR z pilotem, Wi-Fi® i odbiornikiem GPS

Bardzo dobra jakość obrazu dzięki zaawansowanemu przetwornikowi CMOS Exmor R® typu 1/2,3 (7,76 mm) 8,8 MP, jedna z najlepszych rejestracji AUDIO dzięki wbudowanemu mikrofonowi STEREO, jeszcze lepsza niż w poprzedniku elektroniczna stabilizacja obrazu SteadyShot™, standard 60 klatek/s. przy 1080p oraz 120 klatek przy 720p, wbudowany GPS do śledzenia przejazdu, pilot zdalnego sterowania w zestawie i odporność na czynniki zewnętrzne bez kasetki - to główne cechy flagowego modelu SONY.

Opis produktu

SzczegółyKodek Sony XAVS do zastosowań zarówno amatorskich jak i profesjonalnych, jest obecnie wykorzystywany w sprzęcie powszechnego użytku, dzięki czemu nagrania mają jeszcze lepszą jakośc obrazu.


Przetwornik obrazu CMOS Exmor R™ 8,8 MP to bardzo dobra jakośc obrazu niezależnie od warunków oświetleniowych - zapewnia niski poziom szumów w ciemniejszych miejscach.


Do 50 Mb/s oraz wbudowany stabilizator obrazu SteadyShot umożliwiają utrwalanie szybkiej akcji o wysokiej jakości. Dodatkowo 60 klatek w standardzie FULL HD oraz 120 klatek na sekundę w 720p to nie zapomniane ujęcia typu SLOW MOTION.


Szerokokątny obiektyw ZEISS Tessar® 170 stopni, dzięki któremu uchwycisz pełną akcję w najlepszej jakości.Pilot SONY Wi-Fi zdalnego sterowania
z funkcją podglądu na żywo współpracuje nawet z pięcioma kamerami. Pozwala sprawdzać obraz z poszczególnych kamer na wbudowanym monitorze, włączać i zatrzymywać nagrywanie w pięciu kamerach naraz oraz zmieniać ustawienia wszystkich kamer równocześnie.Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia łączenia się z urządzeniami mobilnymi, odbiornik GPS zaś zapewnia wyświetlenie pozycji na mapie i obliczenie prędkości. Dane rejestrowane przez odbiornik GPS można wykorzystać darmowym programie PlayMemories™ Home. Wyświetlanie informacji o miejscu i trasie oraz danych o prędkości pozwala na pełniejszą analizę osiągnięć oglądanych na ekranie.

Podziel się z rodziną, znajomymi swoimi wynikami, wysokością nad poziomiem morza w czasie jazdy na desce czy prędkością podczas jazdy na rowerze.


Jeszcze lepszy System SteadyShot™ stabilizuje obraz rejestrowany w ruchu. Wersja zastosowana w modelu Action Cam HDR-AS200 szczególnie skutecznie niweluje szybkie, niewielkie drgania powstające przy jeździe na rowerze lub motocyklu, dzięki czemu finalny efekt jest płynniejszy niż z kamer konkurencji.Dzięki nowej, uszczolnionej konstrukcji, kamera sportowa SONY ACTION CAM HDR-AS200VR jest odporna na zachlapania bez kasetki. Jeśli jednak chcesz zanurzyć swoją SONY - w zestawie  znajduje się kasetka wodoodporna, która zapewnia swobodne użytkowanie kamery do głębokości 5 metrów.


Oddzielnie zaś oferowana kasetka umożliwia zejście do 60 metrów.Tryb fotografii do rejestracji 8,8 megapikselowych zdjęć
o wysokiej jakości. Po przełączeniu w tryb fotografowania kamera HDR-AS200VR wykona znakomite fotografie — wystarczy jedno naciśnięcie migawki.


W kwestii rejestracji AUDIO, w przeciwieństwie do konkurencji kamera sportowa SONY ACTION CAM AS200VR oferuje bardzo dobrej klasy wbudowany mikrofon STERO zapewni znakomity dźwięk przestrzenny dodatkowo uatrakcyjniając Twoje nagrania.Zawartość opakowania


- Kamera SONY HDR-AS200
- Adapter statywu
- Akumulator (NP-BX1)
- Obudowa wodoodporna (SPK-AS2)
- Pilot z funkcją podglądu na żywo (RM-LVR2)
- Przewód Micro USB
- Uchwyt na taśmę samoprzylepną


Mogą cię również zainteresować następujące produkty