Pionier kamer sportowych w Polsce
 • Pomocw wyborzekamery

 • Śledź nasnafacebook'u

 • Opinie o nas

  Opineo.pl

  Opinie o nas

  Nick: Radek, dodano: 9 sierpnia 2016 | 12:58
  sklep internetowy: Camonboard.pl
  Ogólnie sklep godzien polecenia. Towar ktory zakupiłem i był dostepny na stronie później ...
  Przeczytaj opinię

kamery do motorsportuwiecej..

kamery na kaskwiecej..

kamery do nurkowaniawiecej..

kamery na rowerwiecej..

kamery na narty, na deskęwiecej..

kamery na motocyklwiecej..

Dron 3D Robotics IRIS+ z gimbalem 2D Tarot

Dron 3D Robotics IRIS+ z gimbalem 2D Tarot

Normalna cena: 3 999,00 zł

Cena promocyjna: 3 599,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Krótki opis

Nowa, fantastyczna cena za taki zestaw tylko do końca listopada 2015! Najlepszy kontroler, funkcja FOLLOW ME, misje automatyczne, gimbal i to wszystko za jedyne 2999 zł!

Nowy gotowy do lotu dron firmy 3D Robotics IRIS+ przeznaczony do Twojej kamery GoPro umożliwi zrobienie niezwykłych ujęć z lotu ptaka. Automatyczne tryby pracy zamieniają drona w Twojego osobistego kamerzystę a gimbal zapewnia idelanie płynne i stabilne obrazy.

Opis produktu

Szczegóły

Użyj swojej kamery GoPro (HERO3, HERO3+ oraz HERO4) do nagrywania filmów z lotu ptaka, dzięki dronowi 3D Robotics IRIS+. Kopter wyposażony został w jeden z najlepszych kontrolerów na świecie - PIXHAWK, który zapewnia pewny i stabilny lot, w tym też autonomiczny. Do drona dołączony jest również gimbal 2D Tarot,który w czasie rzeczywistym ustabilizuje kamerę, niezależnie od ruchów samego Irisa, dla uzyskania płynnych ujęć. Wszystkie te elementy wraz z bateriami znajdują się w zestawie, dzięki czemu dron zaraz po rozpakowaniu nadaje się od razu do użycia.
Dron Iris+ zaprogramowany został tak, aby zwiększyć komfort użytkowania i efektowność ujęć. Z tego względu mamy do dyspozycji kilka trybów automatycznych, które pozwolą użytkownikowi skupić się na działaniu, podczas gdy dron sam automatycznie uchwyci pożądany kadr.Jednym z takich trybów pracy jest 3PV Follow Me - dron zaprogramowany na śledzenie danego obiektu, będzie cały czas za nim podążał, podczas gdy kamera GoPro będzie cały czas utrzymywać go w kadrze, dzięki pracy gimbala. Mając zainstalowaną na swoim smartfonie aplikację do obsługi drona możesz ustawić położenie i odległość, w jakiej dron ma się utrzymywać od nagrywanego obiektu.

To sprawia, że możesz nagrać swój trening biegowy czy wyścig bez osoby trzeciej - dron Iris+ zastąpi kamerzystę.Sam możesz też ustawić trasę lotu drona Iris+, dysponując swoim smartfonem (lub innym urządzeniem mobilnym). Po zainstalowaniu darmowej aplikacji Droid Planner 2, możesz wybrać punkty tzw. WAYPOINTy przez które ma przelecieć Iris. Wystarczy, że narysujesz na ekranie tabletu czy smartfona trajektorię lotu i dron automatycznie poleci we wskazane miejsca z wymaganą prędkością. Kamera przez cały czas automatycznego lotu będzie miała w kadrze określony teren (Region of Interest, ROI).


Iris+ wróci do domu lub wyląduje automatycznie, gdy straci z Tobą zasięg lub gdy bateria się wyczerpie. Obie procedury możesz wykonać również samodzielnie – wystarczy jeden przycisk.W zestawie z dronem 3DR IRIS + dołączony jest również dedykowany Gimbal 2D Tarot do kamer GoPro HERO3, GoPro HERO3+ oraz GoPro HERO4. Urządzenie w czasie rzeczywistym wystabilizuje Twoją kamerę GoPro, niezależnie od ruchów samego drona, by film czy zdjęcia były maksymalnie płynne.

Tutaj znajdziesz film instruktażowy, jak zamontować Gimbal Tarota na IRIS +.

Pozostałe parametry techniczne:


- czas pracy baterii to od 16-22 min*
- udźwig 400g,
- kontroler wyposażony w wyświetlacz z telemetrią, dzięki której można obserwować parametry lotu jak szybkość, wysokość, odległość drona czy choćby zużycie baterii w czasie rzeczywistym.

Wszystkie te możliwości można wykorzystać tuż po wyjęciu drona z opakowania. Razem z dronem 3DR IRIS + w zestawie zawarte są elementy niezbędne do natychmiastowej obsługi:

- kontroler i naziemna stacja radiowa do lotów automatycznych,
- dwuosiowy gimbal Tarot,
- bateria Li-Po 5100 mAh i ładowarka,
- cztery nóżki długie,
- zestaw narzędzi,
- instrukcja obsługi.

 *w zależności od obciążenia, wiatru, wysokości, temperatury, wilgotności, stylu lotu i umiejętności pilota. Szczegółowy czas lotu podany jest na dołączonej do drona instrukcji.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty